Головна
Консультація
Як це працює
Послуги, ціни
Оплата
Корисне
Наші відповіді
Статті
Відгуки
Судова практика
 

  why we   how it works   get consulting  
  why we   how it works   get consult  

Що таке юридична консультація Pozov.com.ua?

Користуючись нашим сервісом, ви можете швидко отримати вичерпну відповідь на питання з галузі права, не витрачаючи час та істотні гроші на похід до адвоката. Вартість наших послуг у рази менше вартості аналогічних послуг традиційних юридичних консультацій.

Pozov.com.ua працює виключно в інтернеті, тому цей сайт не є засобом залучення нових клієнтів для оффлайн консультацій або рекламою юридичних фірм, як це часто зустрічається на інших ресурсах юридичних послуг.

Ми консультуємо по питанням з цивільного, сімейного, кримінального, адміністративного, трудового, житлового права; адміністративної відповідальності, загального законодавства (звернення громадян, захист прав споживачів і т.п.), ін.

Чому так дешево?

Юридична консультація Pozov.com.ua не платить за оренду офісу, не утримує технічного персоналу і практично не витрачається на канцелярські товари, телефонний зв'язок та дорогі краватки. Ми отримуємо прибуток за рахунок масовості юридичних послуг, що надаються.

Гарантії?

Що робити якщо вас раптом не влаштує якість відповіді юриста? Все просто: ми безкоштовно і швидко усунемо всі наявні недоліки, уточнимо і роз'яснимо складні або незрозумілі моменти, а у разі обґрунтованих претензій — повернемо гроші.

Ми дуже піклуємося про свою репутацію, а значить наша головна цінність — задоволений клієнт. Будьте впевнені, юридична онлайн консультація Pozov.com.ua краще поверне гроші, ніж втратить у вашій особі клієнта та джерело рекомендацій.

Крім того, ми не беремося за консультацію або складання документа, якщо не впевнені в своїй компетенції по темі на 100%: наприклад, ми консультуємо тільки із загальних питань податкового, митного, патентного права.

Якісна юридична консультація безкоштовно?

Кожна третя консультація одного і того ж клієнта на сайті Pozov.com.ua надається без оплати. Крім того, в майбутньому ми плануємо запровадити надання безкоштовної юридичної допомоги сумісно з громадськими правозахисними організаціями. Увага! Нова можливість отримання безкоштовної онлайн юридичної консультації на нашому сайті. [дана можливість тимчасово не доступна у зв'язку з тестовим режимом роботи сайту]

Альтернатива?

Зараз існує достатня кількість безкоштовних юридичних консультацій в інтернеті. Проте, велика їх частина не витримує ніякої критики за якістю консультацій, що надаються (безкоштовні відповіді юристів як правило короткі, неконкретні та просто відсилають до законодавства). При цьому, значна частина питань залишається без відповідей.

Також ви можете поставити питання юристові на одному з численних юридичних форумів. Очевидно, що при даному способі отримання необхідної інформації гарантій ще менше: відповіді часто бувають просто невірними, терміни їх написання наближаються до нескінченності, а їх авторами можуть бути студенти або люди, що взагалі не мають відношення до юриспруденції.

Платних консультацій в інтернеті мало. При цьому, їх частина відрізняється складністю процедури отримання відповідей (наприклад, оплата через банк, складна реєстрація на сайті, і т.п.), а частина — перейняла недоліки в якості та оперативності у безкоштовних юристів онлайн.

 

Є питання щодо роботи онлайн юридичної консультації чи консультаціях юриста? Пишіть нам на електропошту consult@pozov.com.ua.

 

Rambler's Top100

icons created by: Remy Medard, Cris Dobbins, Rohith MS from the Noun Project